Doceniają nas

Z radością informujemy, iż podczas Święta Politechniki w dniu 3 grudnia 2015 r., pracownicy Studium Języków Obcych zostali wyróżnieni odznaczeniami państwowymi, resortowymi oraz uczelnianą odznaką honorową "Zasłużony dla Politechniki Białostockiej". Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Relacja

Na stronie internetowej Narodowej Agencji Programu Erasmus+ zostały opublikowane przykłady dobrej praktyki w programie Erasmus, wśród których znalazły się kursy EILC organizowane przez naszą uczelnię i Studium Języków Obcych.

Cały tekst: link.

I miejsce w kategorii instytucjonalnej dla SJO PB w konkursie EDUinspiracje

Wykładowczynie SJO PB Alina Jabłońska Domurat i Elżbieta Sieńko zostały laureatkami konkursu EDUinspiracje organizowanego przez Fundusz Rozwoju Systemu Edukacji, za projekt Intensywne Kursy języka Polskiego EILC. Temat konkursu to: „Historie sukcesu – jak udział w programach edukacyjnych wpłynął na funkcjonowanie instytucji i nasze życie?” Ceremionia rozdania nagród odbyła się w Pałacu Prymasowskim 21 listopada 2013 w trakcie Gali z okazji 20-lecia istnienia Fundacji.

Europa dla aktywnych Kwartalnik FRSE nr 11 - wiosna 2012-2013