Egzamin B2 na koniec lektoratu

W semestrze zimowym 2017/2018 do egzaminu centralnego na poziome B2 przystępują studenci piątego semestru studiów stacjonarnych na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz na Wydziale Architektury.

Na egzamin studenci zgłaszani są przez swoich lektorów.

Studenci na warunku zgłaszani są na egzamin przez lektorów, u których warunek zaliczają.

Studenci dysponujący zaświadczeniami o dysleksji, niedosłuchu lub innych problemach zdrowotnych powinni przedstawić je swojemu lektorowi najpóźniej do 12 stycznia. Po tym terminie zaświadczenia nie będą uwzględniane.

Studenci, którzy skończyli lektorat w roku akademickim 2013/14 lub wcześniej i nie zdali jeszcze egzaminu, proszeni są o kontakt mailowy -> m.sleszynski@pb.edu.pl

Ocena negatywna z egzaminu oznacza konieczność powtarzania ostatniego semestru lektoratu.