Olimpiada Języka Angielskiego

2 grudnia 2016 odbył się I etap XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych.

Pięciu studentów zakwalifikowało się do drugiego etapu Olimpiady:
Pan Maciej Kukawski - kierunek Informatyka, student dr. Marka Webera
Pan Kamil Jabłonowski - kierunek Mechatronika, student mgr Moniki Śleszyńskiej
Pan Szymon Rakowski - kierunek Elektronika i Telekomunikacja, student mgr Łucji Carpenter
Pan Mateusz Czajkowski - kierunek Elektrotechnika, student mgr. Macieja Śleszyńskiego
Pan Damian Dziemiński - kierunek Elektronika i Telekomunikacja, student mgr Łucji Carpenter

Miejsca w pierwszej dziesiatce zajęli również:
Pani Magdalena Wojno - kierunek Logistyka, studentka mgr. Macieja Śleszyńskiego
Pan Jakub Owdziej - kierunek Logistyka, student mgr. Macieja Śleszyńskiego
Pani Domikia Radziewicz - kierunek Inżynieria Biomedyczna, studentka mgr Sylwii Dobkowskiej
Pan Jacek Sawko - kierunek Elektrotechnika, student mgr Urszuli Sochoń
Pan Bartłomiej Pośnik - kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, student mgr Liliany Sienkiewicz
Pani Agata Kowalewska - kierunek Biotechnologia, studentka dr. Marka Webera

Serdecznie gratulujemy.

Informacje dotyczące drugiego etapu Olimpiady znajdują się na stronie organizatorów.

Miło nam poinformować, że Pan Wojciech Zalewski, student Automatyki i Robotyki z grupy mgr. Ryszarda Czarnopysia zakwalifikował się do drugiego etapu XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych.

Gratulujemy!

27 listopada 2015 odbył się I etap XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych.

Najwyższą liczbę punktów otrzymali:

1. Wojciech Zalewski – Wydział Mechaniczny (student mgr. Ryszarda Czarnopysia)
  2. Piotr Sebastianiuk – Wydział Mechaniczny (student mgr Doroty Śleszyńskiej)
  3. Arkadiusz Bieroza – Wydział Elektryczny (student mgr. Macieja Śleszyńskiego)
  4. Mateusz Czajkowski – Wydział Elektryczny (student mgr. Macieja Śleszyńskiego)
  5. Michał Sobolewski – Wydział Mechaniczny (student mgr Doroty Śleszyńskiej)
  6. Monika Dziemiach – Wydział Architektury (studentka mgr Wioletty Omelianiuk)
  7. Maciej Siemionko – Wydział Mechaniczny (student mgr Doroty Śleszyńskiej)
  8. Wojciech Tołwiński – Wydział Informatyki (student mgr. Ryszarda Czarnopysia)

Gratulujemy!

2014

Miło jest nam poinformować, że do drugiego etapu XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych zakwalifikowali się: