Podziel się swoją pasją i weź udział w konkursie na prezentację w języku obcym!

W tym roku temat brzmi:
Twój kierunek studiów – trendy, szanse, wyzwania.

Oczywiście liczy się zaangażowanie i indywidualne podejście – temat możesz zawęzić lub rozszerzyć tak, by mówić o tym, co Cię interesuje.

Prezentacja w języku angielskim, niemieckim lub rosyjskim nie powinna być dłuższa niż 8-10 minut. To nie slajdy są najważniejsze – liczy się przede wszystkim to, co powiesz.

Przygotowując prezentację, pamiętaj:

- język prezentacji nie może być Twoim językiem ojczystym;

- możesz wykorzystać różne programy do przygotowania prezentacji

- postaraj się nie umieszczać dłuższych tekstów na slajdach – oczywiście nagłówki, liczby czy daty są jak najbardziej dozwolone.

- wystarczy, jeśli przyniesiesz na eliminacje swoją prezentację na nośniku zewnętrznym (USB itp.)

- postaraj się przygotować notatki  w formie haseł wspomagających pamięć, tak, byś nie musiał czytać z kartki.

- reszta zależy od Ciebie – czekamy!

Eliminacje odbędą się po południu 9 oraz 10 maja. Czekamy na zgłoszenia mailem na adres:

m.sleszynski@pb.edu.pl

lub w sekretariacie SJO. Koniecznie podaj mail zwrotny i numer telefonu – zawiadomimy Cię, kiedy dokładnie masz przyjść.

Finał odbędzie się 17 maja w godzinach popołudniowych – dokładną godzinę i miejsce podamy po eliminacjach.

Nagrody:

I miejsce: bon podarunkowy 200 zł do sieci MediaMarkt

II miejsce:  bon podarunkowy 150 zł do sieci MediaMarkt

III miejsce: bon podarunkowy 100 zł do sieci MediaMarkt

wyróżnienia – specjalne dyplomy i drobne upominki

Dziekani Wydziałów Politechniki Białostockiej także przyznają specjalne wyróżnienia dla najlepszego studenta na swoim wydziale, jest więc o co się zmagać!

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa w konkursie, zaś laureaci dyplomy i statuetki laureatów.

Studenci, którzy nie ukończyli jeszcze lektoratu, otrzymają dodatkowo od 5 do 15 pkt na lektoracie  – wg uznania komisji konkursowej.

Regulamin jest dostępny poniżej.

Załącznik: